תליית טלוויזיה על קיר גבס של הנדימן

תליית טלוויזיה על קיר גבס על ידי הנדימן היא אותו הליך של התקנת CRT או LCD. ההבדל היחיד הוא בחומרים המשמשים. בעבר היא כללה פתיחת, דפיקות ודפיקות טלוויזיה לקיר. הם גם היו צריכים להיות מגובבים על ידי סיכות. עם זאת, הטלוויזיות של היום נועדו לשבת פשוט על משטח שטוח. ישנם שני סוגים בסיסיים של מעמד טלוויזיה: טלוויזיות מותקנות ועמדות.

תליית טלוויזיה – הכנת האזור להתקנה

תליית טלוויזיה על קיר גבס באמצעות נכות פירושה הרכבה ממש מעל קורות הרצפה. יהיה עליך להכין את האזור על ידי גירוד טפטים ישנים והנחת עוגנים דיקט או גבס. זה יבטיח שהטלוויזיה שלך תישאר במקומה. חשוב שתשתמש בברגי קיר גבס בעת תליית טלוויזיה על קיר גבס על ידי נכות מכיוון שמסמרים עלולים לפגוע בגימור הטלוויזיה שלך אם תנסה להשתמש בברגים רגילים. שימוש בעוגני קיר גבס במקום בברגים גם יעזור למנוע מהטלוויזיה שלך ליפול מהקיר.
התחל על ידי מסמור החלקים הפינתיים של מעמד הטלוויזיה על דיקט או קיר גבס. ארבעה חלקים פינתיים אמורים להספיק לטלוויזיה בגודל מלא. אם יש לך במקום קופסה פינתית, פשוט חבר את החלק התחתון של מעמד הטלוויזיה לזה. הדבק את שאר הרכיבים פנימה. ודא שרכיבי הטלוויזיה מאובטחים כראוי וכל החלקים מרובעים.

תליית טלוויזיה – הוראות התקנה

כאשר אתה מוכן לתלות את הטלוויזיה, עליך תמיד להתחיל בקצה אחד של הטלוויזיה. השתמש בעוגני קיר הגבס כדי לתלות את הטלוויזיה בצורה יציבה ככל שתוכל לפני שתעביר אותה לפרק הבא. וודא שהטלוויזיה ישרה ושכל חוטי הטלוויזיה גלויים ונגישים. תליית טלוויזיה על קיר גבס על ידי הנדימן יכולה לפעמים להיות מתסכלת, במיוחד כשזה לא קל כמו שזה נראה.
קיר גבס על ידי הנדימן אינו קשה במיוחד להתקנה אך הוא דורש קצת יותר עבודה מאשר התקנת קיר גבס טיפוסי. הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא לדפוק את קיר הגבס פעמיים -שלוש כדי לעגן אותו. ברגע שקיר הגבס מאובטח, השתמש בברגים לתליית הטלוויזיה על הקיר. ייתכן שיהיה עליך להתאים חלק מהברגים כך שיתאימו היטב לטלוויזיה שלך.
לחץ לפרטים נוספים על אזורי שירות להתקנת טלויזיה ע"י הנדימן מקצועי.
תליית טלוויזיה

התקנה עצמית על קיר גבס

למי שרוצה להתקין את קיר הגבס בעצמך, יהיה עליך לרכוש תחילה אביזר לטלוויזיה. בדרך כלל מדובר באביזרי פלסטיק או מתכת שמחזיקים את הטלוויזיה שלך על הקיר. אתה יכול לקנות אלה מכל חנות שיפוצים.
לאחר שיש לך את אביזר הטלוויזיה שלך, תצטרך להשיג את חוטי הכבלים המתאימים וכיסויי הכבלים. אלה יסייעו לאבטח את הטלוויזיה במקום. לאחר שיהיה ברשותך את כל הציוד שלך, יהיה עליך להפעיל את חוטי הכבלים מאביזר הטלוויזיה שלך דרך חוט הכבל הראשי. לאחר מכן העבירו את החוט במורד החלק החיצוני של הבית, שם הרחוב פוגש את הבית. לבסוף, העבירו אותו לפינה הבאה. זה מבטיח שהטלוויזיה שלך תהיה מותקנת כראוי.
כדי להשלים את התהליך, עליך לחבר את חוטי הכבלים לאביזר ולאחר מכן לחבר את האביזר לקיר הגבס. השתמש בברגים המצורפים כדי להבריג את הטלוויזיה לקיר הגבס. השתמש באביזר כדי להעלות את הטלוויזיה בכל הזוויות המתאימות. עכשיו כשהטלוויזיה שלך מסודרת, תוכל לשבת ולצפות בתוכניות האהובות עליך! תליית טלוויזיה על קיר גבס על ידי הנדימן היא תהליך קל מאוד. לא ייקח הרבה זמן עד שהטלוויזיה תהיה על הקיר.

התקנה נכונה

לפני שתתחיל להתקין את הטלוויזיה שלך על קיר גבס על ידי הנדימן, עליך לוודא שהקיר נקי וללא כל דבר שעלול לגרום למפגע בטיחותי. אם יש עומס או פריטים אחרים על הקיר, נסה להיפטר מהם. כמו כן, תרצה לוודא שהטלוויזיה שלך לא תיפול, מכיוון שזה יכול לשבור את הטלוויזיה בקלות והזכוכית עלולה להתנפץ. לאחר ניקיון וארגון החדר, תוכל להתקין את הטלוויזיה שלך. בצע את ההוראות המצורפות לאביזר הטלוויזיה שלך.
יהיה עליך להתקין סוגריים לטלוויזיה ולסרטון שלך. אלה ממוקמים בדרך כלל בחלק האחורי של הטלוויזיה. רק וודא שהם מאובטחים כראוי ושהם אינם מתנדנדים בעמדה. עם קיר גבס לפי נכות, ניתן להתאים בקלות את הסוגריים כך שיתאימו טוב יותר לסגנון ולתפאורה של הבית שלך.
פרט חשוב נוסף שאנשים רבים מתעלמים ממנו הוא חיבור נכון של מכשיר הווידאו לטלוויזיה. תחילה עליך להשתמש בקלטת כדי להדק את מכשיר הווידיאו לטלוויזיה. לאחר שהתקנת את מכשיר הווידאו והצמדת אותו בהצלחה, ודא שהברגים מאובטחים היטב. עליך להשתמש בברגים המתאימים בהתאם לחוזק האביזר בו אתה משתמש להצגת הטלוויזיה שלך.

שתפו את מאמר ברשתות חברתיות
שתפו בפייסבוק
בוואצפ
במייל
בטוויטר